Повідомлення ДПС про оскарження ППР

У разі оскарження податкового повідомлення-рішення або іншого рішення податкового органу в суді, платник податків повинен повідомити контролюючий орган про надання позовної заяви до суду.

Відповідно до абз. 1 та 4 п. 56.18 ст. 56 Податкового кодексу України, з урахуванням строків давності, зазначених в ст. 102 ПКУ, платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу у будь-який момент після отримання такого рішення.

При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним або скасування рішення контролюючого органу грошове зобов’язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

З огляду на зазначене, платник податків має право оскаржити податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу в суді незалежно від того, чи проводиться процедура адміністративного оскарження такого податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу.

Повідомлення можна надати особисто до контролюючого органу (1 екземпляр для податкової, 1-для проставлення відмітки про прийняття повідомлення !!!) або відправити рекомендованим листом з описом вкладення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *